امروز رو از شب قبلش خراب کردم. از وقتی که تصمیم گرفتم بسته شبانه بخرم و تا صبح اینترنت گردی بکنم. این کارم باعث شد تا ساعت 11 صبح بخوابم و نصف روز رو به باد بدم. بعد هم که بیدار شدم کلی صبحونه خوردم. درحالی که در نظر داشتم چیز مختصری بخورم و برم دنبال کارای روزانم. ناهار هم در عمل حذف شد. نخوردیم ناهار رو. به جاش ساعت 6 یه عدس پلو درست کردیم و هم به عنوان شام و هم به عنوان ناهار خوردیم. الانم دارم به این فکر می کنم که چرا مطالعه نمیکنم. ناسلامتی اخر فروردین سال بعد باید کنکور ارشد بدم. فردا میخوام مثل خر درس بخونم. از امشب وسایلم رو اماده میکنم تا صبح که بیدار شدم برم کتابخونه مرکزی و بشینم درس بخونم. هفته بعد جمعه ازمون مدرسان شریف دارم و باید خودمو به مباحث آزمون برسونم. باید این کار رو بکنم. یه کتاب میخونم. درباره عادت ها و نحوه ایجاد ان ها و حذف ان ها. خیلی کتاب خوبیه. کتاب میگه هرعادتی یه نشانه داره. یه روتین و یه پاداش. برای این که بتونی عادتی رو شکل بدی باید یه نشونه پیدا کنی که یاد آور اون روتین خاص باشه و بعد از انجام دادن اون روتین به پاداش خاصی برسی. البته برای این که این سیستم کار بکنه باید ایمان داشته باشی در غیر این صورت عادتت کار نمی کنه و دوباره برمیگردی سرمهره اول. نکته دیگه هم اینه که تا میتونی برای خودت پیروزی های بزرگ ایجاد کن. چون باعث میشن که بهره وری بالا بره و به خواسته هات برسی و عادت هارو ادامه بدی. از فردا باید برنامه هایی که واسه ساعت های روز رو میریزم درست و حسابی اجرایی کنم تا به خواسته هام برسم. امروز نه باختم نه بردم. نباختم چون کلی چیز خوب یاد گرفتم و نبردم چون نتونستم حداقل به مدت زمانی که مشخص کرده بودم مطالعه بکنم.

روتین ,کتاب ,ناهار ,ساعت ,بکنم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت "سایت کد" بچه های خلاق کتابخانه مجازی مریم لشگری فروشگاه اینترنتی جاوید همراه هر روز با یک کلمه انگلیسی هی ای پی کی - دانلود رایگان بازی و برنامه اندروید جهان ما اخبار اقتصادی اصفهان | قیمت روز آهن آلات ، ارز دانلود آهنگ